Velkoplošný tisk - reklamní plachty

Bannery
Reflexní bannery PDF Tisk Email

Reflexní plachta

Pokud chcete zkusit něco nového pro propagaci Vaších výrobků nebo služeb je toto ideální řešení. Na reflexní banner lze tisknout v rozlišení 1440 dpi. Reflexní bannery jsou účinné i přes den ale v noci jsou nejučinnějsí. Jejich speciální povrch je tvořen "plástvemi" schopnými účinně odrážet světlo projíždějících vozidel, pouličního osvětlení a vytvářet tak jiskřívy efekt který způsobí že reflexní plachta je velmi dobře čitelná a nepřehlednutelná. Reflexní banner Vám tedy vydělává celých 24 h a v konečném důsledku tak šetří náklady!  Tyto bannery vypadají jako by se samy rozvícely. Mezi další unikátní vlastnosti těchto plachet patří: netransparentnost, barevná stálost a dobré krytí solventními inkousty. Jsou voděodolné a vodotěsné, obsahují zpomalovače hoření, jsou flexibilní a snadno se instalují. Všechny tyto faktory reflexního bannery garantují jeho možnost použití jak pro vnitřní tak vnější aplikace.

 
Oboustranný banner PDF Tisk Email

Oboustranný banner - oboustranná plachta

Nová technologie výroby plachet nám umožňuje Vám nabídnout

reklamní plachtu

potištěnou z oboustran. To řešení umožňuje zobrazení Vaší reklamy na otevřených prostranství oboustranně. Tisk je realizován na kvalitní litý banner určen jak pro exteriery tak interiery s dlouholetou životností. Pro objednávku nebo poptávku můžete použít objednávkovy list tisku plachetjen prosím uveďte Váš požadavek oboustranného tisku.

 

 

 
Bannery PDF Tisk Email

Bannery - reklamní plachty

Bannery jsou řešením pro rozsáhlou škálu aplikací v interiérech i exteriérech, jako je grafika pro speciální akce, pokladní přepážky, přehlídky a obchodní výstavy nebo nákupní centra, či rozměrné aplikace, jako například reklamní plachty na stavbách nebo stavebních lešeních.

V závislosti na druhu aplikace je k dispozici několik materiálů, které uspokojí všechny požadavky, ať už jde o dočasné nebo dlouhodobé, lehké či rozměrné aplikace nebo o trvanlivé systémy.

 
Velikost průvlečných ok PDF Tisk Email

U tisku plachet nyní nabízíme dvě velikosti průvlečných ok

Na základě četných přání naších zákazníků jsme do výrobního plánu zahrnuli možnost změny průměru průvlečných ok plachet.

Nyní si lze vybrat vnítřní průměr oka 12 mm nebo 8 mm.

 
Vzorníky PDF Tisk Email

Nevíte si rady který materiál je ten vhodný?

Rádi Vám zašleme vzorník nejpouživanějších tiskových materiálu.

kontaktujte nás na čísle:

733 709 765

nebo E-mailem:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript